Vážení obchodní přátelé,

vzhledem k charakteru služeb, které poskytujeme, Vám nabízíme možnost využití našich učeben, jednacích či konferenčních místností.

Ceny pronájmů našich učeben jsou 350,- až 600,- Kč bez DPH/hod. Ceny jsou stanovovány na základě vybavení a velikosti učebny (počtu účastníků) a ostatního servisu spojeného s pronájmem (catering, projekce, stolové uspořádání, pracovní den nebo víkend, apod.). U dlouhodobých pronájmů nabízíme možnost slevy.

Objekt v Českých Budějovicích nabízí k pronájmu:

 • 2 menší učebny s audiovizuální technikou (projektor a ozvučení),
 • 1 větší interaktivní učebnu s audiovizuální technikou a dvěma interaktivnímí tabulemi a duální projekcí,
 • 1 velkou interaktivní učebnu s audiovizuální technikou a dvěma interaktivnímí tabulemi, duální projekcí a 12 stolními počítači a klimatizační jednotkou,
 • 1 kancelář.

Učebny lze snadno přebudovat na jednací místnost, konferenční místnost, video-konferenční místnost. Celý objekt je zasíťován a pokryt internetovým připojením, k učebnám přísluší i kuchyňky sloužící jako zázemí pro cofee breaky. Parkování je zajištěno ve dvoře objektu. Dopravní dostupnost je velmi pohodlná. Automobilem k nám odbočíte z hlavní silnice (Pražská třída) ve směru Praha - České Budějovice, MHD má zastávku přímo na Pražské třídě, což je cca 250 metrů od nás nebo v ulici Nemanická, což je cca 100 metrů od nás. Velmi snadno se k nám dostanete i z autobusového či vlakového nádraží, pokud využijte linky MHD č. 18 nebo s přestupem č. 3 a následně 2.

V učebnách lze využít i následující technické vybavení:

 • Interaktivní tabule SMART Board
 • Interaktivní tabule ACTIV Board
 • Odpovědní systém SMART Response
 • Odpovědní systém ACTIV Expression II
 • Odpovědní systém ACTIV Engage2
 • Skenery EPSON
 • Video-mikroskopy OPTIKA
 • Kompaktní digitální fotoaparáty SONY
 • Zrcadlovky CANON EOS
 • Digitální videokamery SONY
 • Video-střižny PINNACLE MovieBox
 • SMART vizualizér s 3D a smíšenou realitou a vizualizér EPSON

green-panorama-3-web

Naše interaktivní ("zelená") učebna disponuje 12 stolními počítači s LCD monitory, dvěma interaktivními tabulemi SMART Board s duální projekcí, kterou zajišťují projektory EPSON, a učitelským počítačem s ozvučením 5+1. K dispozici je zde i vizualizér s 3D a smíšenou realitou. Přístupovou konektivitu pro stolní počítače zajišťuje pevná počítačová síť a pro ostatní zařízení je k dispozici WiFi přístupový bod. K učebně náleží i šatna a provozní zázemí (kuchyňka). Součástí učebny jsou i pracoviště bez počítačů, která lze využít buď pro výuku bez počítačů nebo je lze doplnit o mobilní počítačovou učebnu, čímž lze zvýšit i její kapacitu.

orange-panorama-3-web

Učebna DVPP ("oranžová") nabízí až 35 míst k sezení s prostorem na psaní. Je vybavena interaktivní tabulí SMART Board i ACTIV Board s duální projekcí, kterou zajišťují projektory EPSON. Učebna má vlastní WiFi přístupový bod a ozvučení systémem 2.1.

Mobilní počítačová učebna obsahuje 8 multimediálních notebooků DELL se 17" LCD displeji, bezdrátovým přístupovým bodem WiFi a mobilním multimediálním projektorem EPSON. Učebnu lze rozšířit o mini-notebooky HP s 13.3" LCD displejem.

V přízemí se nacházejí dvě jazykové učebny vybavené projekční technikou a ozvučením, každá s kapacitou 12 pracovišť s prostorem na psaní a keramickou tabulí. Jazyková učebna označená ACTIV má navíc i interaktivní tabuli ACTIV Board.

ucebna activ

Obě učebny mají svůj aktivní WiFi přístupový bod, společné provozní zázemí a sociální zařízení.

jazykova ucebna

V Táboře je k dispozici jedna moderní učebna s interaktivní a multimediální technikou.

Učebna ("žlutá") je vybavena interaktivní tabulí SMART Board 680 s ultrakrátkou projekcí Epson EB-460. Má maximální kapacitu 20 osob s prostorem pro psaní. Uspořádání stolů je variabilní a nabízí jak konferenční, tak i skupinové rozložení. K dispozici je bezdrátový přístupový bod WiFi, lektorský notebook, CD přehrávač, flipchart, keramická tabule a jiné.

Učebnu je možné doplnit 10 notebooky se systémem Windows 7, SW MS Office 2010 a SMART Notebook 14 (volitelně ver. 11) a dalším technickým vybavením. K učebně náleží i šatna a provozní zázemí (kuchyňka).

View the embedded image gallery online at:
http://www.zvas.cz/firmam-a-verejnosti/pronajmy#sigFreeId29234c7d9d