PF 2017Milé kolegyně, milí kolegové,

stačilo několik málo dnů a udělali jsme společnou tečku za rokem 2016 a jako mávnutím kouzelného proutku naskočil nový letopočet, tentokrát pro řadu z nás s optimistickou a slibnou sedmičkou.

Mnozí z nás do roku 2017 vykročili s řadou předsevzetí, většina si ale pouze přeje, aby nám příští dny a měsíce přinesly klid, mír a pohodu pro práci i pro šťastný osobní život.

My, jako pedagogové, si potom určitě přejeme, aby všechna rozhodnutí školských orgánů přinesla v tomto roce do našich škol, našim žákům i nám samotným co nejvíce pozitivního a prospěšného, co pomůže nejen zvyšovat úroveň vzdělávání a školství vůbec, ale i respektu a vážnosti v očích široké veřejnosti.

A k tomu, aby bylo možné zvládnout nové požadavky, potřeby a problémy související s novými rozhodnutími, Vám chceme pomoci i my prostřednictvím dalšího vzdělávání, dalších tipů, nápadů, předávání zkušeností fundovaných pedagogů, psychologů a dalších odborníků.

Věříme, že se v roce 2017 budeme častěji setkávat na ZVaS v Českých Budějovicích, v Táboře či přímo na Vašich školách. Těšíme se na Vaše podněty a impulsy i přání, kterým se budeme snažit vyhovět.

Tak hodně zdraví a elánu a na viděnou!