To jsou některá hodnocení semináře s názvem „Encephalotické dítě a jeho projevy ve škole", který se konal v sobotu 1. listopadu na ZVaSu v Českých Budějovicích. Jeho lektorka, PhDr. Lidmila Pekařová, primářka Léčebného střediska rehabilitace a diagnostiky Hamzovy léčebny pro děti a dospělé, autorka skvělé knihy „Jak žít a nezbláznit se", provázela účastníky psychikou dětí, které vyžadují naši zvláštní péči, lásku a profesionální přístup. Její výklad podaný se silným emocionálním nábojem se opíral o bohaté zkušenosti z vlastní praxe a právě tím se stal naprosto strhujícím návodem, ale i sondou do vlastního svědomí, zda vychováme děti svěřené i vlastní skutečně správně.

Osm jindy dlouhých hodin uplynulo neobyčejně rychle a nám nezbývá než si přát, aby paní doktorka našla ve svém doslova nabitém programu volný termín a umožnila nám další inspirující setkání.

Budeme se těšit na viděnou!

Aktualizováno: další seminář s PhDr. Lidmilou Pekařovou je již naplánovaný, a to 13. května 2009 v Táboře a 14. května 2009 v Českých Budějovicích