RS BlatnicePopis objektu:

RS Blatnice je situováno v klidném prostředí, 10 km od Mladé Vožice a 12 km od Pacova v nadmořské výšce 625 m n.m. Spadá pod OÚ Pojbuky, PSČ 391 43. Ubytování rekreantů je v prostorných chatkách, ke kterým náleží společenská budova, v níž jsou umístěny sprchy, WC, kuchyňka s vybavením, jídelna a společenská místnost. Areál je vhodný pro uzavřené kolektivy, pro pořádání soustředění, srazů či malých oslav. Okolí vybízí k turistice, cykloturistice, koupání, houbaření, atp.

logo wifi

V objektu teplá i studená voda, elektrické topení, WC ve společenském objektu, umývadla, sprchy, telefon, stolní tenis, elektronické šipky, kulečník, krb, kurt s umělým povrchem (tráva).

Kuchyně:

V kuchyni je několik elektrických sporáků, mikrovlnná trouba, ledničky, nádobí, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, jídelna pro 20 osob.

Chatky:

12 samostatných třílůžkových pokojů, elektrické topení, povlečení.

Poloha objektu:

GPS: 49°30'52"N, 14°53'26.19"E

Zařízení objektu:
Popis okolí:

Objekt leží na rozhraní okresů Tábor a Pelhřimov. Ve vzdálenosti 12 km národní přírodní památka Chýnovská jeskyně; 5 km - barokní zámek Radvánov; 10 km - zřícenina gotického hradu Šelemberk; 0-3 km - Blatnické kaskádovité rybníky; 20 km - gotický hrad Kámen ze 13. stol, v 19. stol. byly provedeny poslední úpravy v duchu anglické romantické gotiky, muzeum vývoje jednostopých motocyklů.

Kontakt:

Hana Medková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

+420 389 822 725

Ceník:
  školyostatníMJ
Ubytování v celém ŠRZ 3 470 Kč 3 991 Kč noc
povlečení 60 Kč 60 Kč souprava/pobyt
Pronájem společenské budovy (bez noclehu) 980 Kč 980 Kč den
Samotnou společenskou budovu nelze pronajmout přes noc!!
Rekreační poplatek obci Pojbuky   10 Kč dospělá osoba/den

Ceník platný od 1. 1. 2016.

Ubytování - pouze pronájem celého objektu.

Ceny jsou včetně DPH.

Cena je uvedena bez povlečení (deky a polštáře jsou k dispozici)! Ubytovaní si dovezou vlastní nebo je možno předem objednat za poplatek 60 Kč za soupravu (polštář, deka, prostěradlo).